Betonová dlažba k bazénu

home Úvodní strana / O LiaStone / Aktuality / Betonová dlažba k bazénu

Betonová dlažba k bazénu je praktickým řešením, jak předejít mokrým nohám olepeným trávou, hlínou a dalšími nečistotami, které si můžete při cestách mezi vodou a souší snadno zanést do vody.

Voda ani povětrnostní vlivy dlažbu u bazénu žádným způsobem neznehodnocují a kromě občasného zametání, nebo spláchnutí hadicí nevyžaduje žádnou údržbu.

Betonová dlažba k bazénu od Liaporu

Betonové dlažby vhodné k bazénu si můžete snadno vybrat a objednat z katalogu zahradní architektury LiaStone. V nabídce najdete jak klasické zámkové dlažby, tak i moderní skladebné  a velkoformátové dlažby. Dáváte-li přednost přeci jen travnatému povrchu, můžete si pomoci dlažbou zatravňovací.

Nezapomeňte na obrubníky a další nezbytnosti

Kromě betonové dlažby k bazénu by se vám mohly hodit i další nezbytnosti jako obrubníky, žlaby, palisády a podobně. Vyberte z našeho on-line katalogu a snadno poptejte u našich prodejců a získáte SLEVU 10 % na celou objednávku!

Moderní colormixy

Kromě běžných barevných variant můžete mít většinu dlažeb k bazénu i v moderních colormixech. Na výběr máte až ze 14 barevných provedení v závislosti na typu dlažby.

Inspirace v on-line plánovači

Pokud váháte, jak by měla vaše betonová dlažba k bazénu ve finále vypadat, inspirujte se vzorovými skladbami v našem on-line plánovači. Stačí si vybrat druh dlažby, zadat rozměry plochy, kterou budete dláždit, v dalším kroku zvolit barvu (barvy) a plánovač vám na pár kliknutí nabídne hned několik vzorových možností pokládky. Vyberte si tu nejlepší a v posledním kroku za vás plánovač spočítá, jaké množství dlažby je potřeba objednat. Pak už stačí jen v posledním kroku odeslat poptávku našim poradcům, kteří se vám ozvou co nejdříve zpět s výhodnou nabídkou na dlažbu a třeba i na dopravu až k vám na zahradu.

Máte otázky? Zeptejte se našich poradců:

Nechte nám vzkaz, ozveme se zpět

Rádi Vám pomůžeme s výběrem.

phone352 324 444
check_circleOdpovíme do 48 hodin
phone+420 352 324 444