O LiaStone

Betonové zahradní prvky Liastone patří mezi špičku na českém trhu. Výroba zahradní architektury a betonových dlažeb má ve vintířovském Liaporu dlouhou tradici.

Prvky zahradní architektury Liastone slouží k formování terénu v souladu s přírodou. Ač se to nemusí na první pohled zdát, i beton je přírodní materiál. Skládá se z cementu, písku, vody a ze zrn přírodního kamene, nebo keramického kameniva. Studenou šeď lze vyměnit za teplé zemité odstíny hnědé, červené a okrové, které toto souznění ještě umocní.

Betonové zahradní prvky Liastone patří mezi špičku na českém trhu.Výroba zahradní architektury a betonových dlažeb má ve vintířovském Liaporu tradici již od roku 1990. Sortiment LiaStone je ale průběžně rozšiřován a inovován, aby odpovídal aktuálním trendům a nejčastějším požadavkům zákazníků.

Sortiment LiaStone

Vyberte si z široké nabídky dlažeb a zahradních prvků LiaStone v našem on-line katalogu a nechte se inspirovat typovými řešeními pro zahrady, parky a náměstí:

Dlažba raz dva… aneb komplexní služby od Liaporu

LiaStone nabízí také kompletní služby od návrhu dlážděných ploch, přes dopravu až po pokládku:

Potřebujete poradit? Zeptejte se našich poradců >>

Barevné provedení dlažeb LiaStone

Betonové dlažby LiaStone můžete zakoupit v provedení Standard nebo Premium.

  • V provedení Standard nabízíme prakticky celý sortiment našich dlažeb. Můžete si zde vybrat z 5 barev (šedá, okrová, oranžová, červená, černá) a 4 colormixů (Jaspis - žlutá+červená+hnědá, Karneol - žlutá+oranžová+hnědá, Magnetit - černá+šedá, Granát - černá+červená).
  • Vybrané dlažby ale můžete zakoupit i v provedení Premium. Dlažby Premium obsaují bílý cement, díky kterému barvy i jejich mixy více vyniknou. V nabídce krémová a žlutá + 3 colormixy (Sardonix - bílá+béžová, Onyx - černá+bílá, Achát - černá+bílá+béžová).
phone+420 352 324 444