Hledáte bezúdřžbové zahradní prvky? Vybavte svou zahradu s LiaStone!

home Úvodní strana / O LiaStone / Aktuality / Hledáte bezúdřžbové zahradní prvky? Vybavte svou zahradu s LiaStone!

Hledáte bezúdřžbové zahradní prvky? Vybavte svou zahradu s LiaStone!

Existuje celá řada krásných a užitečných zahradních prvků, které pomohou zvýšit komfort vaší zahrady. Při jejich výběru ale nekoukejte jen na jejich vzhled. Vysoké nároky byste v případě exteriérových prvků měli mít především na jejich nenáročnou údržbu a samozřejmě i na jejich životnost. 

Dřevěné prvky vypadají na první pohled skvěle a se zahradou perfektně souzní. Po první sérii deštivých dnů ale přijdete na to, že také vyžadují značnou údržbu. Pokud se jim patřičné péče nedostává, jejich krása mizí a životnost klesá. Podobně časem a působením přírodních vlivů degradují i plastové či kovové prvky.  Toužíte-li po takovém inventáři zahrady, který dlouho vydrží a bude v zásadě bezúdržbový, sáhněte po betonu. 

Beton je vlastně také přírodní materiál, resp. se z přírodních materiálů skládá. Betonová směs se totiž míchá z písku, cementu, vody a kameniva. V případě většiny výrobků LiaStone se do směsi místo běžného kameniva přidává keramické kamenivo Liapor (keramzit). Právě tato složka našim výrobkům propůjčuje kromě nízké hmotnosti i řadu dalších skvělých vlastností. Při zařizování zahrady potěší zajisté i příznivá cena betonových prvků

Z betonových prvků můžete na zahradě postavit téměř cokoliv, ať už se jedná o plot, zídku, okrasnou, pohledovou či opěrnou stěnu. Některé prvky poslouží ale také jako příjemní posezení, odkládací plochy, bylinkové zahrádky či vysoké záhony. Prohlédněte si sortiment LiaStone a také celou řadu typových řešení pro malé i velké zahrady. Prvek, který byste určitě neměli přehlédnou je multifunkční zahradní prvek Playstone.

phone+420 352 324 444