Jaro je tu! Nastal čas na nové zahradní projekty

home Úvodní strana / O LiaStone / Aktuality / Jaro je tu! Nastal čas na nové zahradní projekty

Jaro je skvělá doba na plánování a započetí nových projektů na zahradě a v okolí domu.

S příchodem jara a momentálně i s větším množstvím volného času nastal ideální čas na plánování a provedení projektů, na které myslíte už dlouho. 

Plány na zútulnění vaší zahrady nebo okolí domu mohou být různé... Ať už budete stavět plot, pokládat dlažbu kolem bazénu, vytvářet nová parkovací místa, zpevňovat svah, upravovat parkovací místa nebo stavět okrasnou či opěrnou zeď, máme pro vás řešení! A ani omezení maloobchodního prodeje nemusí být překážkou. Naši obchodníci pro vás totiž zajistí dopravu potřebného materiálu až před váš dům! Na objednávky on-line se navíc vztahuje 10% sleva.

Náš sortiment je bohatý a spoustu výrobků máme skladem. Další pro vás rádi vyrobíme. Vyberte si ze sortimentu LiaStone:

S dotazy k dopravě i sortimentu se neváhejte obrátit na naše obchodníky - kontakty.

phone+420 352 324 444