Playstone je víc, než jen betonový květináč. Podívejte se na typové sestavy!

home Úvodní strana / O LiaStone / Aktuality / Playstone je víc, než jen betonový květináč. Podívejte se na typové sestavy!

Seznamte se s naším nejoblíbenějším produktem, který může sloužit jako betonový květináč, ale zvládne toho mnohem víc. Ne nadarmo má přívlastek "multifunkční".

Multifunkční zahradní prvek Playstone je mnohem víc, než jen obyčejný betonový květináč. Objevte všechny jeho výhody:

1.)1000 a 1 možnost sestavení

  Na rozdíl od ostatních zahradních tvarovek můžete z Playstonu vytvořit nespočet různých sestav pro různé účely. Inspirujte se vzorovými sestavami v galerii, nebo nechte pracovat fantazii a vymyslete si vlastní. 

  2.) Lehký keramický beton

   Prvky Playstone jsou vyrobené z lehkého keramického betonu. Jejich hmotnost je tak cca o třetinu nižší než u výrobků stejné velikosti z běžného betonu. Proto se s nimi lépe manipuluje. Zvládne to i jeden člověk, ale ve dvou se to přeci jen vždy lépe táhne!

   3.) Jednoduché sestavení

    Na stavby z prvku Playstone nemusíte mít stavební školu. Zvládne to i zručný amatér.  A ve většině případů nebude potřebovat žádnou maltu ani lepidlo. Stačí rovný podklad a prvky můžete naskládat do zvolené sestavy.

    4.) Možnost rozebrat a složit zase jinak

     Díky dobré stabilitě nepotřebuje stavba z Playstonů obvykle žádné armování ani zalévání betonem. Proto je možné ji třeba i po několika letech rozebrat a sestavit jiným způsobem.

     5.) Šikovné betonové, dřevěné i plastové doplňky

      V našem sortimentu najdete také šikovné doplňky. Objevte dřevěné, plastové i betonové kryty, díky kterým z těchto multifunkčních zahradních tvarovek vytvoříte různé varianty posezení, odkládací plochy, schodišťové stupně a podobně.

      6.) 4 barevné varianty

       Beton nemusí být jen šedý. Pokud jste vyznavači spíše teplých odstínů, určitě vás potěší Playstone v okrové, červené nebo hnědé barvě.

       7.) Dlouhá životnost, minimální údržba

        Beton, a to i ten lehký, je ve své podstatě dlouhověký a prakticky bezúdržbový materiál. To platí i pro Playstone. Vydrží na vaší zahradě bez dalších investic jakékoliv počasí.

        To jsou hlavní výhody, které do vaší zahrady přinese multifunkční prvek Playstone. Objednejte si ho online a získejte slevu 10 %. A pokud potřebujete pomoci s dopravou na vaši zahradu, neváhejte kontaktovat naše poradce.

        phone+420 352 324 444