Podzim na zahradě? Dotáhněte pokládku nové dlažby nebo stavbu plotu!

home Úvodní strana / O LiaStone / Aktuality / Podzim na zahradě? Dotáhněte pokládku nové dlažby nebo stavbu plotu!

Podzime je skvělý čas na dotažení plánovaných projektů.

Pusťte se na podzim do projektů, na které nebyl přes léto čas nebo nálada. Na podzim už je za vámi většina péče o rostliny. Trápit vás už nebude ani spalující slunce a vysoké teploty. Podzim je tedy skvělý čas na pokládku nové dlažby, stavbu plotu, okrasné stěny a podobné práce. Když začnete teď, stihnete vše dokončit ještě před příchodem zimy.

Betonová dlažba

Pokud ještě nemáte vybranou vhodnou dlažbu, ani rozmyšlenou její skladbu, inspirujte se v našem on-line plánovači. Na pár kliknutí si dlážděnou plochu navrhnete, spočítáte spotřebu materiálu i odešlete poptávku. Vše on-line s 10% slevou. Nezapomeňte na obrubníky a žlaby.

Ploty, okrasné stěny

Pro betonové ploty a okrasné stěny si vyberte z nabídky okrasných svahových tvárnic, ztraceného bednění, štípaného zdiva a celé řady doplňků, jako jsou zákrytové desky, nebo stříšky. I na ty u nás získáte 10% slevu při objednávce on-line.

Další betonové prvky

V nabídce LiaStone dále najdete také schody, palisády a různé prefabrikované výrobky, které se vám pro stavby na zahradě mohou hodit. Podívejte se na celý sortiment.

Potřebujete poradit s výběrem materiálu či dopravou? Neváhejte kontaktovat poradce LiaStone.

phone+420 352 324 444