Zámková dlažba a její skladba - různé varianty na pár kliknutí

home Úvodní strana / O LiaStone / Aktuality / Zámková dlažba a její skladba - různé varianty na pár kliknutí

Čeká vás další výzva na zahradě? Nová zámková dlažba? A co její skladba? Už jste přemýšleli, jaký způsob pokládky by nové dlážděné ploše slušel?

Existuje totiž mnoho možností. Nechte se inspirovat různými variantami, které získáte na pár kliknutí v našem jednoduchém online konfigurátoru.

Zámková dlažba - skladba raz dva

V naší nabídce najdete široký sortiment betonových dlažeb Liapor za skvělé ceny v moderních barvách. Všechny je najdete v online katalogu na www.liastone.cz. Na tomto webu ale najdete také šikovný online konfigurátor betonových dlažeb

  1. Na první stránce si vyberte typ dlažby, kterou chcete pokládat. Můžete zvolit jednu dlažbu, nebo nakombinovat 2 různé dlažby.
  2. V druhém kroku zadejte výměru plochy, nebo zadejte její rozměry a obsah se automaticky spočítá. Dále ještě zvolte barvy dlažby. Pokud chcete dlažbu jednobarevnou. Zadejte do obou polí stejnou barvu. Konfigurátor vám nabídne v závislosti na zvoleném typu dlažby několik variant skladby. 
  3. Vyberte si skladbu, která se vám líbí a klikněte na její obrázek. 
  4. V dalším kroku vám program automaticky spočítá, kolik m2 dlažby je na vámi zadanou výměru potřeba objednat a rovnou vám i spočítá cenu. 
  5. Pak už stačí jen vyplnit základní kontaktní údaje a odeslat poptávku našim prodejcům. Ti vám do 48 hodin potvrdí cenovou nabídku a nabídnou i výhodnou dopravu včetně složení až k vám na zahradu.
  6. Nezapomeňte se jich také zeptat, jestli na vám zvolenou dlažbu neprobíhá aktuálně nějaká akce. Třeba získáte ještě lepší cenu. 

Sledujte také pravidelně naše novinky na webu, Facebooku i Instagramu, kde o akčních nabídkách pravidelně informujeme.

Máte otázky? Neváhejte kontaktovat naše obchodní poradce.

phone+420 352 324 444